Датчик температурный NTC кабель PVC датчик -40 до +110 кабель -10 до +100 для Electrolux 088011
| тип датчика | NTC |
| кабель | PVC |
| температура датчика | -40 до +110 °C |
| температура кабеля | -10 до +100 °C |
| датчик | ø6x40 мм |
| длина кабеля | 3 м |
| цвета кабеля | коричнев./син. |
| соединение | штекер |